Nacházíte se zde: Úvod Výroba a prodej vín

Zemědělská a.s. Čejkovice

Výroba a prodej vína

Email Tisk PDF

CENÍK A NABÍDKOVÝ LIST VÍNA

Sklep predek

Sklepní hospodářství má skladovací kapacitu asi 400 000 l. Ročně dodáváme našim zákazníkům na 130 000 lahví vína v 17 odrůdách a 52 druzích. Vyrábíme odrůdová vína jakostní (láhve 0,75 l ), přívlastková a archivní. Naší specialitou je šumivé víno Chateau Čejkovice.

Sortiment vín v našem Nabídkovém listě odpovídá odrůdové skladbě ve vinicích. Ročně uplatňujeme na trhu cca 130 000 lahví kvalitního odrůdového vína. Jiná vína než odrůdová neprodukujeme.Naším cílem je poskytnout víno na stůl našim přátelům přes týden i ve dny sváteční.

Přívlastkových vín produkujeme dle ročníku 30 – 40 % z celkové výroby lahvového vína. V nabídce přívlastkových vín máme takové možnosti, že jsme schopni překlenout i méně příznivé ročníky.

Zaměřujeme se především na tyto odrůdy:

Tramín červený, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Sauvignon, Neuburské, Ryzlink rýnský, Rulandské modré, Cabernet sauvignon , Dornfender, Neronet

Nabídka vínSpolupracujeme s mnoha vinotékami, specializovanými prodejnami vín, s významnými gastronomickými podniky a distributory vín.

Rádi Vám poskytneme další informace o naší firmě i o našich produktech, buď telefonicky nebo při Vaší návštěvě u nás.

Naši obchodní partneři využívají následujících kontaktních osob:

Marie Kratochvílová, Karel Michna.

Pokud se chcete stát našim obchodním partnerem i vy, tak nás kontaktujte. Rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Aktualizováno ( Středa, 12 Říjen 2016 08:19 )  

Rychlý kontakt

Ředitel: Ing. Tomáš Martinec